Perla Sabbia i inne farby z efektem brokatu – Brokatowa ściana w Twoim domu
19 grudnia 2017
Ściana za telewizorem pokryta Perla Sabbia Magnat
Dekoracja ściany z telewizorem – Jak pomalować ścianę za telewizorem
9 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

Połysk na ścianie – jak uzyskać taki efekt?

Efekt perłowego piasku na ścianie w salonie

Dekoracyjna, lśniąca ściana? Tak! Połysk wraca na salony! Ściany to już nie tylko tło dla mebli – stały się podstawą aranżacji i często to ich wygląd najbardziej wpływa na klimat pomieszczenia. Tynk perłowy na ścianie sprawdzi się nie tylko we wnętrzach utrzymanych w stylu glamour. To również świetna opcja na urozmaicenie nowoczesnych, a nawet klasycznych aranżacji.

Ściana z połyskiem sprawia, że wnętrze nabiera blasku – dosłownie i w przenośni. Decydując się na ozdobienie jednej ze ścian (lub nawet jej fragmentu) farbą z brokatem lub tynkiem dekoracyjnym nie tylko ożywisz wnętrze, ale i powiększysz je optycznie. Jak uzyskać taki efekt? Podpowiadamy.

Efekt perłowego piasku na ścianie w salonie

Tynk dekoracyjny dający efekt perłowego piasku

Efekt perłowego piasku na ścianie można uzyskać za pomocą tynku strukturalnego Perla Sabbia. To produkt z linii MAGNAT Style, który zyskuje coraz większą popularność ze względu na niesamowity efekt perłowego piasku. Perla Sabbia dostępna jest w dwóch podstawowych kolorach (srebro i złoto), ale można ją zabarwić na wybrany odcień przy użyciu Pigmentu MAGNAT Style.

Sprawdź cenę tynku: https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-perla-sabbia

Perla Sabbia to nic innego jak farba akrylowa, wzbogacona metalicznymi wypełniaczami, dzięki którym powierzchnia pokryta tym tynkiem połyskuje zawsze, niezależnie od stopnia oświetlenia.

Zobacz, jak uzyskać taki efekt na ścianie – obejrzyj film instruktażowy i przeczytaj dokładną instrukcję: https://perlasabbia.pl/instrukcja/