Dekoracyjna ściana z perłowym połyskiem – aranżacje
30 października 2017
Perla Sabbia i inne farby z efektem brokatu – Brokatowa ściana w Twoim domu
19 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Farba piasek perłowy – sięgnij po efekt luksusu

SYPIALNIA W STYLU GLAMOUR - DEKORACYJNE ŚCIANY Z POŁYSKIEM

Efekt perłowego piasku na ścianach wciąż jest modny. A to dlatego, że perłowy połysk sprawia, że nawet skromne wnętrze nabiera luksusowego charakteru, ożywia się, zyskuje głębie i po prostu błyszczy. Efekt jest niesamowity i nie tak trudny do osiągnięcia. Zobacz jak to zrobić.

Perla Sabbia złoto i srebro (ciepła i zimna elegancja)

Struktura piasku rozwianego przez wiatr z eleganckim perłowym połyskiem i satynową poświatą – taki efekt możesz uzyskać, stosując farbę strukturalną Perla Sabbia. Złoty kolor tej farby ociepla wnętrze, świetnie wygląda w połączeniu z białymi meblami. Srebrny z kolei nadaje wnętrzu szlachetności, jest wyrafinowany, nieco zimny, a w połączeniu z cieplejszymi dodatkami (np. drewnianymi meblami w kolorze miodowym czy dodatkami w soczystej zieleni) subtelnie łagodnieje.

Zobacz jak uzyskać efekt perłowego piasku na ścianie https://perlasabbia.pl/instrukcja/

Magnat Perla Sabbia złoto

Magnat Perla Sabbia srebro

Perłowa ściana i mat – duet doskonały

Czasem tego połysku może być za dużo. By nie wpaść w pułapkę blasku, warto rozważyć pewne bezpieczne rozwiązanie. Połączenie ściany pokrytej farbą perłową ze ścianą w macie daje równowagę. Bo pomyśl, teraz są modne fronty mebli w połysku, wiele sprzętów kuchennych jest błyszczących, do tego mocno błyszczące ściany, tak łatwo się w tym zatracić. Bezpiecznie jest pokryć jedną ścianę Perlą Sabbią, a pozostałe farbą matową (gdy tego połysku jest dużo). Innym razem, gdy przeważają meble i dodatki matowe, możesz sobie pozwolić na nieco szaleństwa i pokryć wszystkie ściany perłowym blaskiem.

Dowiedz się więcej o produkcie i sprawdź cenę. Wszystko o farbie strukturalnej Perla Sabbia https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-perla-sabbia

Magnat Perla Sabbia połysk z matową farbą

Do jakiego stylu pasuje efekt perłowego piasku?

W zasadzie do każdego, wszystko zależy od umiejętności skomponowania farby Perla Sabbia z meblami, kolorem podłóg, dodatkami.

Styl klasyczny – wszystko stonowane, tradycyjne i ożywczy połysk na ścianie (strzał w dziesiątkę).

Styl nowoczesny – ostatnio bardzo modny surowy beton i perłowy piasek (będzie się działo, efekt wow).

Styl skandynawski – matowa biel i drewno ze złotym blaskiem lub zimnym połyskiem (domowy klimat i elegancja w jednym).

Glamour – przepych, blask, luksus (tutaj idealnie sprawdzą się perłowe ściany). Uważaj jednak, by nie przedobrzyć.