Ściany na wysoki połysk – tynk ozdobny Perla Sabbia

Aranżacja z tynkiem dekoracyjnym MAGNAT Perla Sabbia
Perla Sabbia – dekoracja wnętrz
18 lipca 2017
Dekoracyjna ściana z perłowym połyskiem – aranżacje
30 października 2017
Pokaż wszystkie

Ściany na wysoki połysk – tynk ozdobny Perla Sabbia

Farba perłowa do sypialni

Ściany z połyskiem wkraczają na salony! Delikatna poświata dodaje pomieszczeniu blasku, stwarza wrażenie luksusu i elegancji. Połyskująca struktura ścienna sprawdza się przede wszystkim w niewielkich wnętrzach, które optycznie powiększa i rozjaśnia. Pozwala stworzyć niepowtarzalną aranżację – faktura na ścianie przyciąga wzrok i zachwyca

Ściana z satynową poświatą stanowi świetne tło dla mebli, dodatków i innych elementów wyposażenia wnętrza.

Perla Sabbia na ścianie w przedpokoju

Połyskująca ściana świetnie prezentuje się we wnętrzach w stylu rustykalnym, vintage lub wiejskim. Zestawienie naturalnego drewna czy surowego betonu z połyskującą ścianą to sposób na oryginalną i niebanalną aranżację. Srebrny tynk dekoracyjny przełamie chłodny i surowy klimat wnętrza, wniesie nutę przytulności i ociepli pomieszczenie.

Tynk dekoracyjny Perla Sabbia w kolorze złotym

Złoty tynk Perla Sabbia wspaniale prezentuje się w otoczeniu śnieżnej bieli. Taka aranżacja to odpowiedź na oczekiwania osób lubiących romantyczne i luksusowe wnętrza.

Sprawdź cenę TYNKU OZDOBNEGO PERLA SABBIA https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-perla-sabbia

Jak otrzymać efekt połysku na ścianie?

Są różne sposoby na osiągnięcie efektu połysku na ścianie. Jednym z nich jest użycie tynku dekoracyjnego, dający efekt pięknej, połyskującej struktury. Warto sięgnąć po Perla Sabbia MAGNAT Style – to masa ozdobna z metalicznymi wypełniaczami, dzięki którym można uzyskać przestrzenną dekorację z satynową poświatą.

Perla Sabbia MAGNAT Style to tynk dekoracyjny, który można stosować praktycznie wszędzie. Błyszcząca powierzchnia doskonale nadaje się do wysmakowanych aranżacji salonów, ale również do dekoracji przedpokoju czy jadalni.

Tynk ozdobny MAGNAT Style Perla Sabbia

Zapisz

Zapisz

Zapisz