Perla Sabbia na ścianie
Perla Sabbia opinie – co o tej strukturze dekoracyjnej sądzą inni?
26 czerwca 2017
Farba perłowa do sypialni
Ściany na wysoki połysk – tynk ozdobny Perla Sabbia
25 września 2017
Pokaż wszystkie

Perla Sabbia – dekoracja wnętrz

Aranżacja z tynkiem dekoracyjnym MAGNAT Perla Sabbia

Tynk dekoracyjny Perla Sabbia to propozycja Magnata dla wnętrz w stylu glamour – ale nie tylko. Doskonale sprawdzi się także w pokojach dziecięcych, młodzieżowych czy we pomieszczaniach o nowoczesnym zacięciu. Tynk ozdobny to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą stworzyć magiczny klimat, łącząc piękne dekoracje ścienne z nietuzinkowymi meblami i nieszablonowymi dekoracjami.

Tynk dekoracyjny MAGNAT Perla Sabbia

Tynk ozdobny Perla Sabbia

MAGNAT Style Perla Sabbia pozwala na stworzenie niepowtarzalnej dekoracji ściennej, która doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacjach eleganckich wnętrz, jak i pokoi dziecięcych. Dzięki uniwersalności zastosowań i możliwości barwienia Pigmentami Barwiącymi MAGNAT (12 kolorów podstawowych), tynk dekoracyjny Perla Sabbia pozwala na tworzenie różnorodnych kreacji. Ponadto, produkt gwarantuje uzyskanie efektu struktury piasku o perłowym połysku, połączonego z satynowym wykończeniem.

Perla Sabbia cena

Przed przystąpieniem do remontu, należy obliczyć ile tynku ozdobnego Perla Sabbia będziemy potrzebować do przykrycia planowanej powierzchni. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach: srebrnej i złotej. Obie można zakupić w sklepie internetowym MAGNAT Style. Ponadto w ofercie sklepu znajdują się Pigmenty Barwiące MAGNAT oraz podkłady i akcesoria, potrzebne do przeobrażenia wymarzonej aranżacji w rzeczywistość.

Sprawdź CENĘ TYNKU DEKORACYJNEGO MAGNAT PERLA SABBIA https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-perla-sabbia-srebro-2-5l

Tynk dekoradcyjny Perla Sabbia MAGNAT

Tynk dekoracyjny aranżacje

Satynowy połysk i efekt perłowego piasku to cechy charakterystyczne tynku ozdobnego MAGNAT Perla Sabbia. Z jego pomocą stworzyć możemy niepowtarzalne aranżacje. Warto zastanowić się nad nałożeniem materiału jedynie na część ściany, gdzie kontrastować będzie z meblami w wyrazistym kolorze. Tynk dekoracyjny doskonale sprawdzi się także w klasycznych aranżacjach, łączony np. z meblami i akcesoriami wykonanymi z drewna, które zdążyło już nabrać szlachetnej patyny. Niezależnie od wersji – klasycznej lub nowoczesnej – tynk ozdobny MAGNAT Perla Sabbia stanowić będzie ciekawy dodatek i przyciągający wzrok element wystroju.

Zobacz OPINIE O TYNKU OZDOBNYM MAGNAT PERLA SABBIA http://perlasabbia.pl/perla-sabbia-opinie-co-o-tej-strukturze-dekoracyjnej-sadza-inni/