Dekoracyjna ściana z perłowym połyskiem – aranżacje

Farba perłowa do sypialni
Ściany na wysoki połysk – tynk ozdobny Perla Sabbia
25 września 2017
SYPIALNIA W STYLU GLAMOUR - DEKORACYJNE ŚCIANY Z POŁYSKIEM
Farba piasek perłowy – sięgnij po efekt luksusu
16 listopada 2017
Pokaż wszystkie

Dekoracyjna ściana z perłowym połyskiem – aranżacje

Farby i tynki dekoracyjne z perłowym połyskiem nie wychodzą z mody i wydaje się, że na dobre zagościły w naszych domach. Dekoracyjna ściana z efektem perłowego piasku dodaje szyku i elegancji wnętrzu i przyciąga uwagę, wnosi głębię i podkreśla luksusowy charakter wnętrza.

Aby uzyskać efekt perłowego piasku na ścianie wystarczy sięgnąć po tynk dekoracyjny MAGNAT Style Perla Sabbia. To masa ozdobna, zawierająca w sobie połyskujące drobinki, które nadają powłoce satynową, subtelną poświatę. Dostępna jest w dwóch kolorach bazowych – srebrnym i złotym, ale można ją zafarbować dowolnym Pigmentem Barwiącym MAGNAT.

Dekoracyjna ściana w jadalni

Połyskująca ściana – do czego pasuje?

Ściana z perłowym połyskiem rewelacyjnie prezentuje się przede wszystkim w dużych, wysokich i jasnych pomieszczeniach. Subtelnie połyskujące złoto świetnie komponuje się z białymi meblami i drewnianą podłogą. Taki salon warto podkreślić dodatkami w jasnych kolorach, można również ożywić wnętrze żywą zielenią roślin.

Nowoczesne wnętrza utrzymane w stonowanej kolorystyce będą prezentować się jeszcze bardziej wyjątkowo, jeśli zdecydujesz się na ozdobienie jednej ze ścian tynkiem ozdobnym w srebrnym kolorze. Taka dekoracja ścienna będzie świetnym tłem dla modernistycznych mebli i futurystycznych dodatków.

Sprawdź cenę TYNKU PERLA SABBIA ZŁOTO https://www.magnatfarby.pl/sklep/magnat-style-perla-sabbia

Połyskująca ściana może mieć różne odcienie – miłośnicy ciepłych i przytulnych wnętrz mogą postawić na subtelny brąz lub beż. Wnętrze nie będzie sprawiało wrażenia ponurego jeśli wprowadzisz dodatki w kontrastowym kolorze – świetnie sprawdzi się intensywna żółć lub fiolet.

Dekoracyjna ściana w salonie

Tynk ozdobny na ścianie